Cyberbezpieczeństwo

Czy wiesz, że dobrze zrobiona strona internetowa to klucz do powodzenia biznesu? Ta zasada sprawdza się nie tylko w odniesieniu do sklepów internetowych, ale także do stron firmowych, które nie zajmują się handlem w siedzi. Dlatego w tym artykule podpowiemy Ci co powinna zawierać dobra strona internetowa.

Co powinna zawierać dobra strona internetowa?

Co ważne nie musisz mieć specjalistycznej wiedzy technicznej, by stworzyć samodzielnie stronę internetową w kilka minut. Na rynku bez problemu znajdziesz kreatory stron internetowych, które pozwolą Ci ją stworzyć bez żadnych komplikacji. Warto zwrócić uwagę, że czasem dokonanie kilku małych poprawek na stronie może podnieść Twoją sprzedaż. przede wszystkim sprawić, że Twoja firma w sieci stanie się bardziej rozpoznawalna.

Zadbaj o właściwą grafikę na swojej stronie internetowej. Stronę na której są duże zdjęcia wolno się ładują. Użytkownik z trudem je przegląda. Przede wszystkim ludzie szybko się denerwują żółwim tempem ładowania obrazków i po prostu wychodzą ze strony nie czekając. Ponad to prędkość strony jest czynnikiem wpływającym na to jak Twoja strona będzie pozycjonowana w przeglądarce. Warto więc znaleźć program graficzny, który posiada funkcję “zapisz dla Internetu”. Używając jej sprawisz, że Twoje zdjęcia nie stracą na jakości a jednocześnie strona nie będzie ładowała się tak wolno.

Chcesz założyć działalność w Krakowie?

Zadzwoń – 516 066 671

Chcesz założyć działalność w Poznaniu?

Zadzwoń – 790 840 670

Czytaj  Czy końcówka 99 naprawdę działa na klienta?

Dodaj tekst alternatywny i tytuł zdjęcia . Poprawi to pozycję wyszukiwania. Co więcej, gdy użytkownikowi, który właśnie nie przegląda Twoją stronę nie załaduje się grafika, jest duża szansa że zobaczy choć tytuł i w ten sposób będzie mu dużo prościej zrozumieć co tak naprawdę zobaczy. Parametry zdjęcia znajdziesz w opcjach edycji zdjęcia.

Czytaj  Czy końcówka 99 naprawdę działa na klienta?

W tym miejscu zachęcam Cię do przeczytania innego naszego artykułu. RODO – Czego może żądać klient ?

Nagłówki są bardzo ważne

Zadbaj o nagłówki na Twojej stronie. Spersonalizuj je. Zadbaj o to by było wiadomo co oferujesz, co dostarczasz i jak to robisz. Nie używaj wyrażeń, które pasują do każdej branży. Co więcej nagłówki dopasuj tak abyś dostarczał informację o tym jakie konkretne problemy klienta rozwiążesz. Używając wyrażeń, których używają wszyscy nie wyróżnisz swojej firmy na tle innych dostawców. Dopasuj treści do swojej grupy docelowej

Co powinna zawierać dobra strona internetowa?

Co powinna zawierać dobra strona internetowa? Stwórz samodzielnie lub zleć stworzenie dopasowanego contentu na stronę internetową. Twoja strona musi zawierać indywidualne spersonalizowane treści, które nie są kopią innych stron

Chcesz założyć działalność w Krakowie?

Zadzwoń – 516 066 671

Chcesz założyć działalność w Poznaniu?

Zadzwoń – 790 840 670

Czytaj  Co pokazuje mowa ciała podczas komunikacji niewerbalnej?

Chcesz założyć działalność?! Zapraszamy do kontaktu z naszymi biurami!

Wirtualne Biuro Kraków – Coworking Centrum

Wirtualne Biuro Kraków – Coworking Rynek 28

Wirtualne Biuro Wrocław – Coworking Centrum

Wirtualne Biuro Poznań – Clockwork

Biuro247

Czytaj  Dlaczego zaufanie w biznesie jest istotne?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *