RRSO

Istnieją trzy podstawowe karty kredytowe – różnią się od siebie przede wszystkim wysokością limitu pieniężnego z którego możemy korzystać. Zanim zdecydujesz się na wzięcie karty kredytowej sprawdź jaka jest jej specyfika i czy to dobre rozwiązanie w Twojej sytuacji finansowej.

Karty kredytowe to warto wiedzieć

Chcesz założyć działalność w Krakowie?

Zadzwoń – 516 066 671

Chcesz założyć działalność w Poznaniu?

Zadzwoń – 790 840 670

Czytaj  Bezpieczeństwo podczas zakupów online

Do czego przyda się karta premium ?

Karta kredytowa premium to dobre rozwiązanie dla osób dobrze sytuowanych o ponadprzeciętnych dochodach. Aby z niej skorzystać musisz w banku zaprezentować wysoką zdolność kredytową O szczegóły związane z zasadami przydzielania kart premium warto dopytać w swoim banku lub skorzystać z internetowej porównywarki, by odpowiednio przygotować się do negocjacji z instytucją.

Najbardziej znane karty kredytowe premium to platynowe, czarne i złote. To produkty, które oferują nie tylko wysoki limit kredytowy, ale także wysokie ubezpieczenie na życie czy zdrowie. Banki oferują takim osobom również bezpłatny wstęp do salonów Executive Lounge na lotniskach oraz atrakcyjne promocje w wielu sklepach.

Przeczytaj o: Podatek VAT z tytułu najmu

Rodzaje kart kredytowych – partnerska

Posiadacze takiej karty mają wiele możliwości. – Jakie korzyści daje posiadanie karty partnerskiej ? Banki często współpracują z innymi usługodawcami, na przykład restauracjami, kinami, stacjami benzynowymi, sklepami odzieżowymi czy spożywczymi. Jeśli posiadasz tego typu kartę możesz, zatem liczyć na darmowy seans w kinie czy kolacjęw ekskluzywnej restauracji lub kupić ze zniżką odzież w niektórych sklepach

Pamiętaj jednak że taka karta to również jest rodzaj kredytu, który musisz spłacić łącznie odsetkami, marżą i spełnieniem wszystkich warunków jakich wymaga bank . Podobnie jak w karcie standardowej, często zdarzają się dodatkowe oferty promocyjne związane na przykład ze zwrotem części odsetek po spełnieniu danego warunku. O szczegóły zawsze warto dopytać w danej placówce i zapoznać się z zasadami korzystania z karty partnerskiej.

Czytaj  Czy można odzyskać pieniądze przelane na zły numer konta?
Karty kredytowe to warto wiedzieć

Karty kredytowe to warto wiedzieć –

Karta typu standard

Czym charakteryzuje się karta typu standard ? Jest to karta, którą otrzymuje większość kredytobiorców. Karta typu standard Umożliwiającą korzystanie z podstawowych usług jakie oferuje instytucja finansowa. Najprościej mówiąc możemy płacić niej za zakupy. Robić przelewy lub wypłacać pieniądze z bankomatu. Jeśli analityk finansowy w banku potwierdzi Twoją zdolność kredytową , z uzyskaniem karty typu standard nie będziesz miał żadnego problemu. Co ważne istotne są zarówno zarobki jak i obciążenia finansowe.

Niektóre banki oferują “darmowe” karty kredytowe typu standard”. Mówimy tu na przykład o konieczności dokonania transakcji na minimum 500 lub 1000 złotych w miesiącu. ). Niektóre placówki oferują klientom zwrot części odsetek w ramach oferty promocyjnej. — W takim wypadku również będzie konieczne spełnienie wymaganych warunków. Na przykład minimalna miesięczna liczba transakcji. Często zdarza się też bonus w postać braku odsetek przez 50 czy 100 dni

Chcesz założyć działalność w Krakowie?

Zadzwoń – 516 066 671

Chcesz założyć działalność w Poznaniu?

Zadzwoń – 790 840 670

Czytaj  Wzrost vs rozwój gospodarczy

Chcesz założyć działalność?! Zapraszamy do kontaktu z naszymi biurami!

Wirtualne Biuro Kraków – Coworking Centrum

Wirtualne Biuro Kraków – Coworking Rynek 28

Wirtualne Biuro Wrocław – Coworking Centrum

Wirtualne Biuro Poznań – Clockwork

Biuro247

Czytaj  Wykroczenie skarbowe a przestępstwo skarbowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *